Floyd Mayweather a Conor McGregor
Zdroj: oficiální zdroj
Slušný balík

TO JE SUMA: Kolik vydělají McGregor a Mayweather na zápase tisíciletí? Z toho se orosíte!

Svět bojových sportů už ve své historii nabídl několik zápasů, které se nesmazatelně zapsaly do dějin. Jeden takový patrně čeká na desítky milionů diváku i tuto neděli. Do ringu se totiž postaví dosud neporažený boxer Floyd Mayweather a největší hvězda MMA Conor McGregor. Kompletní zápas odvysílá exkluzivně v České republice Nova Sport 1.

Když před rokem Conor McGregor v talk show Conana O'Briena oznámil, že by rád zápasil s Floydem Mayweatherem, mnozí to považovali za nereálnou věc. Conor ale ukázal, že mění svět bojových sportů, a tak se tento zápas uskuteční už tuto neděli a bezpochyby se zapíše do historie. A to hned z několika důvodů.

Pokud vyhraje Floyd, jeho zápis bude 50 výher a žádná porážka, což z něho udělá boxera s nejlepším zápisem v historii. Nyní se totiž o tento post musí dělit s legendárním Rockym Marcianem. Výhra Conora by z něj udělala největší hvězdu bojových sportů a prvního zápasníka MMA, který dokázal porazit takto dobrého boxera v jeho sportu. Kromě nehynoucí slávy si oba zápasníci rozdělí také více než 700 milionů dolarů (cca 15,5 miliardy korun). Ve hře je také unikátní pás pro šampiona pokrytý 3 360 diamanty, 600 safíry, 160 smaragdy a více než třemi librami (téměř jeden a půl kilogramu) čtyřiadvacetikarátového zlata.

Kompletní galavečer, jehož hlavním zápasem je „The Money Fight“, odvysílá v neděli od 1:00 Nova Sport 1, komentují Ondřej Novotný a Kamil Guzek. V pátek o půlnoci budou diváci Nova Sport 1 moci sledovat také vážení obou zápasníků.
 

Autor: bin

Diskuze