Payton Hicks
Zdroj: Twitter
Chlapi, do toho!

TO JE SRANDA: Muži po celém světě nerozumí tomuto vtipu! Zato dívky se neskutečně baví

Ve středu zveřejnila osmnáctiletá Payton Hicks následující obrázek na Twitteru s popiskem: „Vy versus dívka, s níž vás podvádí.“ Na snímku je zachycena jedna a ta samá dívka zezadu u kadeřníka, rozdíl je jen ve vlnách, které má ve vlasech. Jenže muži si s tímto vtipem absolutně nevědí rady!

Všechny dívky tento vtip pochopily a na Twitteru se vtipným popiskem k obrázku bavily. Jenže jak se ukázalo, muži byli poněkud zmatení. Nedokázali totiž bohužel rozpoznat, která dívka má být ta podváděná a která naopak ta, s níž muž zhřeší.

„Panebože, všichni chlapi jsou tak zmatení. Jen my holky víme, co je správně,“ napsala jedna z uživatelek. Pokud tedy tápete i vy, prozradíme vám řešení. Vtip je v tom, že vy (žena vlevo) jste prostě krásná a lepší, ale váš muž vás stejně podvede s nějakou umělou „levnou“ holkou (žena vpravo).

Vlny u obrázku vpravo vypadají uměle, nehezky a levně. Zatímco vlny vpravo jsou skvělé, přesně tak by měly vypadat! A pokud bychom to měli ještě rozvést, tak vlny vpravo takhle vypadají předtím, než se udělá styling. Po úpravě pak vypadají vlasy takhle krásně jako na obrázku vlevo. Pro holky nic složitého k pochopení...

VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!
Vtipné fotky, které zakázal Facebook! Přirození na nich ale opravdu není!

Autor: niž

Diskuze