Leonardo DiCaprio a Ela Kawalec - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Mlsný kocour

DiCaprio sbalil dívku u našich sousedů! Při pohledu na její postavu je jasné, čím ho dostala

Leonardo DiCaprio je známý svůdník. Není ženy, která by mu dokázala odolat. Tentokrát však lovil ve vodách nám blízkým, a kdo je tou šťastnou?

15 fotek
Jednačtyřicetiletý herec je proslulý nejen svým hereckým nadáním, ale i talentem získat každou ženu, na kterou si ukáže. Jeho postelí prošla řada topmodelek, úspěšných hereček a zpěvaček. Leonardo má sice věk na to, aby se usadil a začal vést spořádaný rodinný život, přesto si ale nemůže pomoct. Tentokrát lovil nedaleko našich hranic, a to v Polsku.

Už to vypadalo, že herec konečně zapustil kořeny u zpěvačky Rihanny. Nakonec se jednalo jen o měsíční flirt. Netruchlil dlouho a našel si za ni náhradu. Jeho kouzlu podlehla nejkrásnější žena Polska Ela Kawalec. S třiadvacetiletou kráskou strávil herec divokou noc v newyorkském klubu. Následující den ji vzal na romantický oběd do jedné z nejvyhlášenějších restaurací Ameriky.

Ela nejspíš věří, že to bude právě ona, která změní jeho dosavadní pohled na vztahy. Vypadá to totiž, že DiCapriovi tento životní styl vyhovuje a jen tak se usadit nehodlá. V jeho srdci bude navždy pouze jedna žena, a tou je jeho matka, na kterou nedá dopustit. 

Po Polsku je dost možné, že se jeho dalším úlovkem stane i žena z České republiky. Tak co dámy, dokázaly byste Leonardovi říci ne?

Autor: prask vsa

Diskuze