Předávkování vodou
Zdroj: Profimedia
To snad ne...

TO JE ŠÍLENOST: Dívka zemřela na předávkování. Zabilo ji něco, co si dáváme denně!

Měl to být hezký výlet do Amsterdamu. Ale pro mladou turistku skončil tragicky, a těžko se dá věřit tomu, co se jí stalo.

Dívka byla nalezena bez známek života v nejmenovaném hotelu. Nikdo netušil, co se jí stalo, ale o to strašlivější bylo zjištění pravdy. Osudnou se mladé turistce totiž stala obyčejná voda! Možná to zní šíleně, ale příčinou smrti bylo předávkování právě vodou. Údajně se jednalo o konzumaci několika litrů během krátké chvíle.

Je známo, že extrémní konzumace vody za krátký čas může být velmi nebezpečná. Organismus není schopen se s vysokou dávkou tekutin tak rychle "poprat" - obrovský záběr dostávají hlavně ledviny, dochází k velkému ředění krve, a ztrátě důležitých vitaminů a minerálů z těla. To má za následek selhání organismu, který může vést až ke smrti.

Podle policejních zdrojů dívka před fatálním kolapsem navíc požila lehké drogy, který celý proces zřejmě ještě urychlily. Pozůstalí byli o celé tragédii informováni, ale policie totožnost dívky před veřejností nadále tají.

Autor: lor

Diskuze