Jako bezdomovci

TO JE SÍLA: Poznali byste slavné hvězdy v civilu a bez make-upu? Asi těžko!

Žijí v domech za miliardy, ale když je potkáte v civilu na ulici, spíš byste si mysleli, že jde o bezdomovce... Na plátně luxusní šaty a ještě luxusnější make-up! Ale v soukromí dokonce i slavné hvězdy obléknou tepláky. Jenže občas je to propadák!

Focení pro nejslavnější módní domy, natáčení velkofilmů a vztahy s nejznámějšími osobnostmi světa. Tohle je top modelka Cara Delevingne, jak ji známe. Někdy má ale do krásky opravdu daleko. V New Yorku si vyšla jen tak v teplákové soupravě a absolutně bez make-upu a vypadá to, že ani vlasům ráno moc péče nedopřála. Za tenhle outfit by se nemusel stydět kdejaký bezdomovec na ulici. Ona se tak celkově hledá... V módě, ale i v tom, jestli se jí líbí kluci, nebo holky!

Bujaré večírky, dokonalé vlasy, zuby i pleť za každých okolností... Taková je Paris Hilton! Tam se ale nezapočítává, když jde po ulici. Jak kolem sebe nemá tým profi vizážistů, máte chuť jí dát pár drobných.

Dvojnásobnou mámu Kim Kardashian bezpečně poznáte podle obřího pozadí... Jen díky němu se dostala do hledáčku i jednoho fotografa, protože když se na ni podíváte, tak jinou indicii chudák neměl! Kim je sice na síti mistryní v líčení a vychytá každou nedokonalost, ale tohle prostě nevychytala. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze