Tokio Hotel - 8
Zdroj: Profimedia / facebook
Oční linky ztratily své kouzlo

TO JE SÍLA: Pamatujete na slavnou kapelu Tokio Hotel? Neuvěříte, jak kluci vypadají dnes!

Před dvanácti lety snad neexistovala dospívající dívka, která by neznala kapelu Tokio Hotel. Její největší hit Durch den Monsun pouštěly na svých mobilních telefonech i děti na základních školách a dívky se vzhledově stylizovaly do kontroverzního frontmana Billa Kaulitze. A jak vypadají kluci z kapely dnes?

7 fotek
Německá skupina Tokio Hotel byla neskutečně populární mezi teenagery hlavně před dvanácti lety. V červenci roku 2005 kluci vydali svůj nejúspěšnější hit Durch den Monsun, který se posléze vyšplhal na první příčky v hitparádách. V roce 2006 pak vydali videoklip Rette Mich, který se také nějakou dobu držel na prvních příčkách v hitparádách.

Kapelu milovaly především dívky, a to zejména kvůli jejímu frontmanovi Billovi Kaulitzemu (27), který je dostal svým sexappealem. V kapele působil i jeho bratr (dvojče) Tom Kaulitz (27), který byl rovněž fanynkami zbožňován. Kapela byla sice pop rocková, ale vzhledově se kluci řadili spíš do EMO subkultury, která v se v té době těšila velké popularitě.

Bill Kaulitz měl tehdy dlouhé černé vlasy a maloval si černé linky na oči. A jak kluci vypadají dnes? Už to samozřejmě nejsou ti šestnáctiletí klučíci, ale pořádní chlapi, kteří konečně vypadají dobře! Vyrostli z nich velcí fešáci, co říkáte? Podívejte se do galerie!

Autor: niž

Diskuze