Dwayne Johnson - 2
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Do toho!

TO JE PECKA: Bude Dwayne Johnson nový americký prezident? Trump se může začít bát!

Akční drsňák Dwayne Johnson (44), přezdívaný "The Rock", rozvířil vody americké politické scény. Čím všechny doslova šokoval?

6 fotek
Americký herec Dwayne Johnson se zřejmě už nemůže dívat na to, co se ve světě děje. A tak vzbudil rozruch tím, že promluvil o svých ambicích na kariéru politika - až na post samotného prezidenta! Údajně zvažuje kandidaturu, a i když to zní možná trochu jako přitažené za vlasy, stačí se trochu vrátit do historie. V roce 1981 usedl do prezidentského křesla bývalý herec Ronald Reagan, nebo si vzpomeňte na případ Arnolda Schwarzeneggera jako kalifornského guvernéra.

A ruku na srdce - pokud může být Donald Trump zvolen jako republikánský kandidát na prezidentský post, proč by to nezkusil právě třeba Dwayne Johnson, no ne? Koneckonců ukázal, že má srdce na pravém místě, a bojovný duch mu také nechybí.

"Budu upřímný, jsem s politikou na vážkách. Nejsem stydlivý, jen si nejsem jistý. I když nemůžu popřít, že myšlenka být prezidentem nebo guvernérem je pro mě opravdu lákavá. I z toho důvodu, že by mi to dalo příležitost mít skutečný vliv na životy lidí v globálním měřítku. Jen existuje spousta dalších věcí, které chci udělat jako první," řekl herec pro magazín GQ.

Autor: lor

Diskuze