Aleš Lehký - 5
Zdroj: TV Nova
Podívejte se na ni!

TO JE PARÁDA! Novou kérku moderátora Aleše Lehkého nakreslil jeho syn!

Moderátoři Snídaně s Novou vědí, jak překvapit. Vymyslelo se toho už hodně, ale aby se televizní studio změnilo na tetovací salón, to tu bylo poprvé!

4 fotky
Dnes do živého vysílaní přijeli hosté a organizátoři Tattoo Convention Prague, největší tetovací akce v České republice, která se koná během víkendu 20. – 22. května. Moderátor Aleš Lehký neváhal a nechal se tetovat od známého tatéra Iva Rafana, majitele značky Lucky Hazzard.

„Je to portrét mé ženy. Ale vtip je v tom, že obrázek nakreslil můj syn před víc než rokem.“ Z tetování měl radost i samotný tatér s přezdívkou Rafan, sám má na těle kresby svých dětí. „Není to mé první tetování, mám jich několik. Každé z nich vyjadřuje nějakou etapu mého života.“

Tatér dokonce Alešova syna nazval malým umělcem. Dodržel každou barvu, tah, či stín na obrázku. Moderátor dokonce prozradil, že jeho žena má na pupíku hnědé znamínko - i to se dostalo nejen na papír, ale i na jeho nové tetování. „Jsem rád, že jsme mohli ve Snídani s Novou hovořit o fenoménu tetování. Už nežijeme v době, kdy nezískáme práci kvůli obrázku na těle. Víc než tetovaní je charakter člověka, který ho nosí,“ dodal moderátor TV Nova Aleš Lehký.

 

 

Autor: red

Diskuze