Martin Beck
Zdroj: YouTube.com
Friday Night!

TO JE OSTUDA: V britské pěvecké soutěži se objevil zvláštní muž. Řekl, že je Čech a pak udělal něco šíleného!

Velká Británie si potrpí na různých talentových soutěžích, a zejména pak na těch pěveckých. V té nejnovější řadě, která právě odstartovala, se však objevil muž, který nejen porotu velmi pobavil. Takovou bizarnost již diváci dlouho neviděli.

Česká republika má tak trochu z ostudy kabát! Postaral se o to muž, který se představil v britské pěvecké soutěži na castingu, kde v porotě zasedl i známý přísňák Simon Cowell. Suverénní Martin Beck (25) řekl, že pochází z České republiky, ale žije v Londýně již pět let. Zároveň pracuje jako trenér ve fitku a manažer ve fast foodu. Když ho ale porotci vyzvali, aby začal zpívat, rozhodně nečekali, co uvidí.

Český zpěvák řekl, že zazpívá song "Friday Night", který je jeho vlastní tvorbou. A pak se začaly dít věci... Naplno si k tomu pustil hudbu, spustil kouřové efekty a začal hopsat po pódiu jako divý! Do toho neustále vykřikoval "Friday Night" a tleskal rukama nad hlavou.

Porotci, kteří nejdříve nevěřícně koukali, se ale po chvíli stali mužovými fanoušky. I když bylo všem hned jasné, že zpěvák z tohoto fešáka nebude, i tak začali všichni jásat, mávat do rytmu rukama a tancovat spolu s "umělcem". A přidal se dokonce i Simon Cowell, a to je co říct!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Muže zaujala okapová roura. Teď má ostudu po celém světě. VIDEO

Autor: niž

Diskuze