Tori Spelling - 9
Zdroj: Profimedia / instagram
Totálně na mol

KAČER S ROZMAZANÝM ZOBÁKEM: Takhle skončila opilá Tori Spelling s neznámým mužem po párty

Pamatujete si na půvabnou blondýnku Donnu ze seriálu Beverly Hills 90210? Její půvab je už snad dočista pryč! Tori Spelling (43) si opět vyhodila z kopýtka na mejdanu a takhle dopadla.

8 fotek
Doba, kdy byla vzorem dospívajících děvčat, je pryč. Světovou slávu získala díky kultovnímu seriálu pro teenagery Beverly Hills 90210. Po skončení seriálu o sobě dávala vědět pravidelnými návštěvami plastických chirurgů, které ji změnily k nepoznání! Řeč je o rozmazlené hvězdičce Tori Spelling, která na sebe tentokrát upozornila opravdu nelichotivým způsobem.

Tori byla přistižena na párty v Los Ageles, potácející se z klubu Abbey. Po obličeji měla rozmazanou rtěnku, šaty potřísněné neidentifikovanou tekutinou a sotva se držela na nohou. Do auta by se bez pomoci muže, který jí dělal celý večer společnost, zajisté nedostala. 

Těžko říct, jak celou situaci hodnotí herečky manžel Dean McDermott (49). Jeho ženuška mu udělala pěknou ostudu a ještě odjela s cizím mužem neznámo kam. Tori by se nad sebou možná měla zamyslet...

 

Autor: vsa

Diskuze