Režisér v šoku

TO JE OSTUDA. Naštvaný Řepka utekl uprostřed natáčení! Rozhovor drsně přerušila rázná Kristelová. VIDEO

Bouřlivák Tomáš Řepka (44) a jeho partnerka Kateřina Kristelová (38) na sebe zase jednou pořádně upozornili. A to během natáčení rozhovoru pro internetovou televizi, který se po hádce nepodařilo dokončit. Podívejte se na záznam!

Tomáš Řepka měl být hostem bulvárního pořadu Telebrity, který vysílá internetová televize Playtvak.cz. Během rozhovoru ale došlo na ožehavé téma. Když se moderátorka zeptala na policejní vyšetřování případu falešných porno-inzerátů Řepkovy exmanželky modelky Vlaďky Erbové (36), byl oheň na střeše!

Když padlo slovo policie, Kateřina se ze zákulisí okamžitě ozvala a poručila zmatenému Řepkovi, aby k tématu vůbec nic neříkal. Ten vypadal, že by i možná něco řekl, ale jeho partnerka zakročila natolik rázně, že tím rozhodila celý štáb a nejvíce režiséra pořadu, který prohlásil, že něco takového ještě neviděl.

„Je to nebezpečný! Vůbec se k tomu nevyjadřuj,“ křičela hystericky přítelkyně bývalého fotbalisty a očekávala, že se jí dostane zastání. Celý incident vygradoval v naštvání nejen celého štábu, ale i samotného Řepky, který se uprostřed rozhovoru zvedl a se slovy „Tak já jdu do p**ele,“ opustil studio.


 

Autor: bin

Diskuze