Michal David - 2
Zdroj: Profimedia
Stane se...

TO JE OSTUDA: Michal David udělal další trapas! Slováci nestačili zírat

Není to tak dávno, co se psalo o tom, že se skladatel, producent a známý hitmaker Michal David (57) neuvěřitelně ztrapnil před svými kolegy, když se tak trochu vytahoval během děkovné řeči. Nyní je tu ale další perla ze života oblíbeného zpěváka!

6 fotek
Uběhly dva měsíce a Michal David je opět neblahým středem pozornosti. Naposledy se o jeho trapasu mluvila v listopadu, kdy získal ocenění Mistra zábavného umění v kategorii Hudební skladatel. Nejspíš neměl připravenou děkovnou řeč, a tak začal improvizovat, což skončilo tak trochu ostudou. Michal se chvástat, co všechno za svoji kariéru udělal a jaké krásné písně složil, a tak se mu poté kolegové celý večer smáli za jeho vychloubání.

Tentokrát se ale hitmaker opravdu zapotil. Vše se odehrálo v Bratislavě, kde měl koncert. Během něj se mu stalo to, co někdy nejspíš zažil každý zpěvák, co se ve světě showbyznysu pohybuje tak dlouho. Podle informací Blesk.cz Michalovi z hlavy vypadl celý text písničky! Dostal zkrátka naprosté okno, a tak úterní narozeninový koncert slovenského zpěváka Allana Mikušky nedopadl tak, jak by si představoval.

Michala trochu omlouvá fakt, že píseň, jejíž text zapomněl, byla nová a vyšla teprve tři dny před koncertem. Složili jí společně s oslavencem a na koncertě si nový hit slavnostně chtěli poprvé zazpívat. To se po trapasu nakonec přece jen podařilo. David se publiku omlouval a dočkal se nakonec nápovědy k podobě tabletu s textem.
 

Autor: bin

Diskuze