Žhavé video

TO JE ODVAZ: Erotické hrátky a svazování s přítelem! Markéta Konvičková se nezdá

Takhle Markétu Konvičkovou (22) ještě neznáte! Sexy dračice se pořádně odvázala a vy ji tak můžete vidět ve velmi ožehavé situaci, která vznikla na základě Markétinýho nového videoklipu s názvem "Teď už vím".

Zpěvačka Markéta se rozhodla k radikální změně. Z trošku buclaté holky se stává v posledních měsících sexy dračice, kterou česká hudební scéna potřebovala. Právě do světa vypouští svůj nový sólový počin, který vznikl ve spolupráci s populárním slovenský rapperem Suverenem . Song se jmenuje "Teď už vím" a je doslova rozchodovou hymnou pro ženy.

Konvičková, která ještě tento měsíc zářila ve třetí řadě populární televizní estrády "Tvoje tvář má známý hlas", v minulosti vydala několik alb a singlů. Song se nese v duch r'n'b a pěvecky jde snad o její nejlepší počin. Písničku, kterou pro ni složila zpěvačka Elis Mraz, známá ze soutěže HLAS ČESKOSLOVENSKA, doprovází také stylový videoklip. Můžete ji v něm vidět v sexy outfitech, v tanečních scénách a též ve žhavé postelové scéně.

Bude zajímavé, jak tuto radikální změnu přijme její mladší publikum, které si ji oblíbilo díky již zmiňované soutěži. Konvičková letos plánuje vydat hned několik singlů, jedním z nich bude i pokračování hitu "Bloudím" s Janem Bendigem. Společně k němu za pár dnů odlétají natáčet videoklip do Tuniska.

Markéta Konvičková promluvila o svatbě
Markéta Konvičková: Tvoje Tvář byla těžší než SuperStar ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze