Demi Lovato - 10
Zdroj: Profimedia / instagram
Osud si nevybírá...

TO JE KRUTÉ: Demi Lovato se ocitla na dně. Proč prožívá nejhorší období v životě?

Americká zpěvačka Demi Lovato (23) prožívá těžké období. V poslední době totiž dostává od života jednu ránu za druhou. Co se jí stalo?

13 fotek
Zpěvačka Demi Lovato asi nebude vzpomínat na rok 2016 příliš v dobrém. V několika věcech pro ni totiž byl zlomový, a ne zrovna v tom pozitivním slova smyslu. Před pár dny přišla o milovanou osobu, svoji prababičku, se kterou měla velmi výjimečný vztah.

"Ztratila jsem svůj svět, a tím byla jedna výjimečná žena. Chybí mi tak moc, že to nedokážu ani slovy popsat. Mám v srdci prázdno a modlím se za to, abych ji každý den cítila po svém boku, dokud se znovu nesetkáme. Měla zvláštní úsměv, kterým dokázala rozzářit celou místnost. Byla to moje prababička, ale měly jsme k sobě nesmírně blízko - silné pouto, které jsme sdílely celých sedmdesát let. Ta bolest, kterou cítím, je nesnesitelná. Ale kvůli prababičce budu silná. Podpora lidí kolem mě je hodně posilující, a jsem za ni opravdu moc vděčná," napsala zpěvačka na sociální síti.

Jenže ztráta prababičky nebyla jediná rána v životě Demi. Po šesti dlouhých letech zkrachoval i její vztah s přítelem Wilmerem Valderramou (36). Údajně z něho vyprchala láska a oba partneři se tak rozhodli ukončit něco, co už zkrátka nefungovalo. I když to bylo velmi těžké rozhodnutí, usoudili, že jim bude lépe jako přátelům.

Autor: lor

Diskuze