Roztomilý prcek

TO JE KRÁSNÉ: Jitka Boho z Tvojí tváře oznámila přírůstek do rodiny!

Modelka, zpěvačka a hvězda show Tvoje Tvář Jitka Boho (27) je maminkou tříleté Rosalky, která jí někdy dává sakra zabrat. I přesto se ale s manželem rozhodla pořídit si ještě jednoho roztomilého raubíře, tentokrát v podobě pejska. Co je to za rasu a jaké dostal jméno?

11 fotek
„Tak máme už 2 dny o starost i radost víc a jmenuje se Amálka,“ pochlubila se Jitka Boho na sociální síti novým přírůstkem do rodiny. O druhé miminko ale nejde. Na sourozence si bude muset roztomilá Rosalka ještě nějaký čas počkat.

Prozatím si ale rodina pořídila nového psího kamaráda. „Nebyl to dárek pod stromeček, protože s tím teda úplně nesouhlasíme, ale s Lukym jsme se radili, probírali a přemýšleli, až jsme se shodli nad maltézáčkem,“ svěřila se Jitka s tím, že sama by se raději přikláněla k většímu plemenu, ale vzhledem k jejich menšímu domu je tento psík lepší volbou.

Jitka také dodala, že by chtěla staršího pejska z útulku. V tomto případě zase brala ohled na malou Rosalku, která bude mít ve štěňátku dobrého parťáka a budou moct společně vyrůstat bok po boku.

Autor: bin

Diskuze