Aneta Krejčíková a Kateřina Krejčíková - 1
Zdroj: facebook.com
Povedly se!

TO JE KOČKA! Aneta Krejčíková alias Gábina z Ulice ukázala nádhernou sestru! Vidíte tu podobu? FOTO

24. 11. 2017

Aneta Krejčíková (26) dokáže zaujmout nejen svým talentem, ale i ženskými přednostmi. Ne jinak tomu je i u její sestry Kateřiny. Podívejte se, jak se ségry povedly!

15 fotek
Aneta Krejčíková alias návrhářka Gábina z Ulice zazářila v poslední době kromě nekonečného seriálu i v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se ve finále umístila na krásném druhém místě. Krásná herečka je často ale kromě úžasného zpěvu a hereckého talentu vyzdvihována i pro své ženské sexy křivky. Věděli jste ale, že tyhle přednosti jsou v její rodině hned dvakrát? Aneta má totiž sestru!

Když se na Katku podíváte, hned musíte uznat, že se v ní podoba se známou sestrou nezapře. Je pravda, že má sice na rozdíl od plavovlasé Anety vlasy černé jako úhel, avšak rysy v obličeji vypovídají za vše. A nejen to. Jak je vidět na některých snímcích, Anetina sestra byla Bohem stejně dobře obdařena jako ona. Koho by ale napadlo pomyslet na to, jestli je tahle kočka volná, má smůlu.

málokdo by totiž nejspíš do Katky řekl, že je už zasnoubená a dokonce je i maminkou! Společně se snoubencem Patrikem mají několikaměsíční miminko, takže tím je i jasné, že Aneta je teta! I když se sestry na veřejnosti společně příliš neukazují, i tak jí Aneta seznámila s některými svými kolegy z Ulice. Kaččinou kamarádkou je tak například Patricie Solaříková, která se dlouhá léta přátelí i se samotnou Anetou. Podívejte se do galerie na krásnou sestru Anety Krejčíkové!

Autor: bin

Diskuze