Letní koupání
Zdroj: isifa.com
Fuj, fuj, fuj

TO JE HNUS: Česká turistka vlezla v Chorvatsku do moře. Málem ji to stálo život!

Hodně Čechů se letos těší na prázdniny v Chorvatsku. Pokud se tam chystáte i vy, dejte si pozor na to, aby se vám nestalo něco podobného jako jedné ženě.

V chorvatském Dubrovníku zaplavily moře fekálie. S touto informací přišla chorvatská média a místní hygienici tuto nechutnou skutečnost potvrdili. Od té doby proto platí zákaz koupání v moři, dokud se situace nevyřeší a hlavně voda nevyčistí.

Ještě než se ale na problém přišlo, narazili na tuto nepříjemnost někteří rekreanti přímo na vlastní kůži. „Moje teta se skoro utopila, jak jí to zacpalo šnorchl! Ještě teď to rozdýcháváme a přijde nám, že ten smrad je pořád cítit. A to jsme se třikrát sprchovali,“ popsal šílenou zkušenost, při které šlo téměř o život, pro Blesk neznámý muž.

„Všude kolem nás byly najednou samé hnědé skvrny. Když jsem si pak sundal masku, začal jsem to i cítit. Když jsme vylezli, byli jsme celí od ho*en. Brýle, plavky, ploutve, celá výstroj. Všichni na nás koukali, jak na nějaký smraďochy. Dovolená jako lusk, asi teď pojedeme výš, do Dalmácie,“ vylíčil zážitek jako z hororu, který rodinu donutil popřemýšlet nad změnou destinace... No, není divu. Málokdo chce mít z dovolené doslova ho*no.

 

Autor: bin

Diskuze