Cody Williams - 1
Zdroj: facebook
Opravdu vtipné

TO JE GÓL: Frajer si nechal vytetovat čínské znaky. Kvůli jejich významu je všem brutálně pro smích!

Nechat si na tělo něco vytetovat a netušit, co to je, se vážně nevyplácí. O tom už ví své i Cody, který na to pekelně doplatil. Nebo ne?

3 fotky
Cody Williams šel do toho skutečně naplno. Nebo bez mozku? Mladík si totiž usmyslel, že si chce nechat potetovat ruce čínskými znaky. Říkal si, že to bude stylové, jenže nikdo netušil, co má tento ataktivní mladý muž za lubem. Význam čínských znaků je totiž skutečně originální!

Nejednou se někomu přihodilo, že aniž by si dopředu zjistil význam, nechal si na tělo vytetovat slovo v čínštině. Pak se třeba mohlo i stát, že byl dotyčný převakepn, když měl na zádech vytetován například název čínského jídla. Tomu se chtěl Cody vyvarovat, a tak dostal perfektní nápad.

Podle serveru Lad Bible se ho pak všichni ptají na význam jeho tetování a on jen odpovídá: „Nevím. Neumím čínsky,“ každý se pak buď směje nebo si pomyslí, že je Cody blázen. Je, ale ne tak, jak se zdá. Mladík má totiž na ruce skutečně vytetováno v čínském jazyce „Nevím. Neumím čínsky.“ TO znamená, že když se ho někdo na onen význam zeptá a on odpoví, že neví, že neumí čínsky, dostane tím tazatel požadovanou odpověď, aniž by to sám tušil. Cody zkrátka chtěl něco originálního, co ostatní i jeho bude bavit a to se mu skutečně povedlo!

Autor: bin

Diskuze