Brittany Perille
Zdroj: Instagram
Tělo bohyně!

UMÍ! Hvězda Instagramu prozradila, jakým cvikem vytvořila tak úžasný zadek!

Brittany Perille Yobe (27) je jednou z nejslavnějších fitnessaček na zemi. Kvůli jejímu zadku byste snad i vraždili! Navíc vyvrací známou teorii, že dřepy jsou nejlepším cvikem na tyto partie...

15 fotek
Brittany má spoustu fanoušků. Na Instagramu její zadek obdivuje více než 700 tisíc lidí! Většina obdivovatelů ho považuje za dokonalý, ale najdou se i rejpalové a závistivci, kteří Brittany podezřívají z chirurgického zákroku. Brittany však implantáty v zadní části svého těla striktně popírá, a hájí se, že vše je zásluhou tvrdé a usilovné dřiny.

Brittany skutečně dře jako kůň. Do fitka chodí šestkrát týdně, a dokonce dvakrát - ráno a večer. Ráno cvičí silové cviky a večer se soustředí na kardio cvičení. Právě na Instagramu mají možnost její fanoušci vidět, jak na sobě neskutečně maká. Kromě pevného, kulatého pozadí tak má slušné zásoby svalové hmoty i na zbytku celého těla. Za svaly na rukou, a pěkně vypracované břišáky jako má Brittany by se nemusel stydět kdejaký kulturista.

Fitness hvězda prozradila poměrně šokující informaci, že za svůj dokonalý zadek nevděčí ani tak dřepům, jako spíše zvedaní činky pomocí pánve. To považuje za klíčové, a tak se můžete na jejím profilu podívat, jak tento cvik provádí. Aby se udržela ve formě, má samozřejmě i velmi striktní jídelníček. I přesto je jen člověk, a tak jeden den v týdnu vyhradila tzv. "cheat day", kdy si může dát na co má chuť. Nejraději hřeší pizzou.

Jak Britanny sama říká, chce, aby její tělo bylo dokonalé, i když dokonalost těla vlastně neexistuje. A tak se pevnou vůlí, dřinou, a odříkáním tomuto ideálu snaží alespoň co nejvíce přiblížit...

Autor: bin

Diskuze