Míša Tomešová - 1
Zdroj: Profimedia
Už se to blíží...

TO JE BUBEN: Míša Tomešová zvedla triko a ukázala těhotenské bříško! Vypadá to na dvojčata

Herečka Míša Tomešová (25) se spolu s manželem Romanem nemohou dočkat nového přírůstku do rodiny. Herečka je v 8. měsíci, a tak není divu, že má opravdu velké břicho, které odhalila v celé kráse! Vypadá to, jako by čekala dvojčata.

11 fotek
Miminko Míši Tomešové a Romana Tomeše bude nejspíš pořádný obr! Alespoň podle hereččina bříška to tak vypadá, protože jak jinak si vysvětlit takový buben, kterým se herečka pochlubila kamarádce a zpěvačce Elis Mrázové (22), kterou si mohou lidé pamatovat z pěvecké show Hlas Československa. Tam ohromila svým specifickým tónem hlasu a uhrou na ukulele.

Sympatická Elis se pochlubila na sociální síti fotkou s Míšiným holým bříškem! Napsala tam, že doufá, že se nenarozené miminko na fotce určitě směje, proto fotku vybrala! Je to tak první snímek, kdy mohou fanoušci vidět Míšino břicho v tzv. plné parádě.

Pohlaví miminka není dodnes jisté, nejdříve se spekulovalo o to, že to bude kluk, pak zase holčička, a nakonec Míša prozradila v internetové show TV Nova Na baru, že každý doktor tvrdí něco jiného, takže to nakonec bude překvapením i pro ně samotné. Proto nakupují výbavičku a oblečení v neutrálních barvách, aby pak třeba malý Tomeš chtě nechtě nemusel nosit růžové bodýčko.

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNĚ z líbánek Míšy Tomešové: Nehoda, romantika a pořádné dobrodružství!

Autor: bin

Diskuze