Leoš Mareš vydal nový videoklip
Zdroj: Instagram
Velký návrat

TO JE BOMBA! Leoš Mareš natočil nový videoklip k legendární písni Svalnatec!

17. 4. 2018

Moderátor Leoš Mareš (42) jede bomby a nezastaví se! Po letech vydává fungl nový videoklip k písni Svalnatec. Jak se nová verze povedla, posuďte sami!

Známý moderátor, který se už co nevidět zhostí i moderování soutěže SuperStar, vydal v úterý odpoledne snový videoklip! Proč snový? První originální verze písně Svalnatec vznikla už před šestnácti lety a teď Leoš přichází s fungl novým videoklipem k jednomu z jeho největších hitů!

„Původní verze tohoto klipu pochází z června 2002 a Leoš Mareš se v ní vůbec poprvé v životě projel ve Ferrari. Sice směl jezdit jen na dvoře jednoho pivovaru, ale i tak to byl v jeho dvaceti šesti letech životní zážitek. Právě během natáčení této skladby z alba Tři slova si Leoš definitivně usmyslel, že si jednou svoje vlastní Ferrari skutečně koupí. Byl to tenkrát absolutně nedostupný sen, který si splnil o rok a půl později v listopadu 2003,“ píše se v komentáři pod novým videem na YouTube.

Moderátor Leoš Mareš je v jednom kole. Moderování akcí, Ranní show v rádiu, přípravy na koncerty v O2 areně, na které se mohou fanoušci těšit už příští týden a teď k tomu i nový videoklip! Podívejte se na něj. Chybět samozřejmě nemohl ani trabant, se kterým Leoš musí jezdit až do druhého koncertu v O2 areně. Sázka je sázka!

Autor: bin

Diskuze