Martin Myšička - 4
Zdroj: Profimedia
Krásný pár

GALERIE: To je ale kráska! Kdo je tajemná partnerka Martina Myšičky?

Martin Myšička, který se ve společnosti příliš neobjevuje, všechny překvapil na premiéře filmu, kam vyrazil se svou pohlednou partnerkou. Kdo je tato kudrnatá kráska?

3 fotky
Ačkoliv hrál v Ulici násilníka a tyrana Eliáše, v soukromém životě je Martin Myšička spořádaným otcem od rodiny, který vychovává dvě dcery. Nestrhává na sebe pozornost médií všemožnými skandály a ve společnosti se objevuje spíše výjimečně. Proto všechny překvapil na premiéře filmu Zločin v Polné, kam vyrazil se svou pohlednou manželkou Bárou.

Eliáš z Ulice nebyl od počátku negativní postavou. Až poté, co se bohém vrátil do Ulice, zjistil, že je otcem, a rozhodl se usadit, se začala pomalu projevovat jeho dominantní povaha a rychle se z něj stal násilník, který je stále jednou z nejvíce nenáviděných postav, ačkoliv se v seriálu v současné době neobjevuje.

Myšička má však ke své seriálové postavě opravdu daleko. Herec, který mimo jiné vystudoval subnukleární fyziku, je známý především z Dejvického divadla, ale na svém kontě už má i mnoho filmových a seriálových rolí.

Autor: mkr

Diskuze