Joanna Gosling - 2
Zdroj: YouTube.com
Tak stane se...

TRAPAS V PŘÍMÉM PŘENOSU: Moderátorka zapomněla, že už má číst zprávy! Místo toho dělala tohle

Přední britská mediální společnost vysílala jako každý den zprávy, během kterých do moderátorského křesla usedá jediná osoba. Ale co když i ona vypadne ze své role profíka?

Známá moderátorka hlavních televizních zpráv kanálu BBC způsobila v televizi pěkný malér. Trapas, který se jí povedl v přímém přenosu, si asi za rámeček nedá. To je tak, když se člověk nesoustředí na svoji práci, jak má, a místo toho se věnuje jiným, nepříliš vhodným činnostem.

Moderátorka Joanna Gosling se přinejmenším teď pěkně stydí. Během přímého přenosu, hned na začátku zpráv, se stalo něco, o čem si šušká celý svět. V momentě, kdy začínají zprávy a moderátorka by se podle očekávání měla proměnit rázem v profíka, se nic nedělo. Místo přítomného úsměvu na kameru, profesionálního posedu a čtení headlinů ze čtecího zařízení byla moderátorka tak nějak 'mimo'.

Ve chvíli, kdy ji zabírala kamera, si celkem nepřítomně hrála na mobilním telefonu a absolutně nepostřehla, že je již v obraze. Očividně není vyznavačka hesla 'Vždy připraven!' Nevadí. Na svém Twiteru pak vysvětlovala, že se jednalo o technické potíže, protože v daný moment být v záběru ještě neměla. To je sice smůla, ale co je na kameře, to se počítá!

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Televizní rosničky umí být hodně sexy. GALERIE

Autor: bin

Diskuze