Linda Finková
Zdroj: Profimedia
Taková doba...

TO BYL ŠOK: Linda Finková se po 35 letech setkala se svou známou sestrou! Jsou si podobné?

Věděli jste, že koučka show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková (49), má sestru? Neviděly se 35 let a rozhodně to není jen tak někdo!

5 fotek
Linda Finková byla zrovna na předvánočním večírku, když jí najednou někdo zaklepal na rameno. Byla to její mladší sestra Veronika (42)! Za normálních okolností by na tom nebylo nic výjimečného. Linda se ale s Veronikou neviděla dlouhých 35 let! Jak je to možné?

„Po pětatřiceti letech jsme se potkaly s mojí ségrou, se kterou máme společného tátu. Mám ségru, heč! A je chytrá a hezká jako já,“ pochlubila se s setkáním na večírku hrdá Linda. „Samozřejmě jsme se znaly, ale neviděly jsme se léta, protože Veronika studovala v Americe a každá jsme si žila svůj život,“ svěřila se koučka show Tvoje tvář deníku Aha!.

Veronika vystudovala magisterský obor produkci na American Film Institute a v oboru patří mezi ty nejlepší. Významně se podílí na řadě známých televizních a filmových projektů. Ač sama Finková potvrdila, že si jsou se sestrou podobné, ona je ale brunetka.
 

Autor: bin

Diskuze