Tereza Černochová
Zdroj: Facebook official
Neměli ochranu

To byl asi mejdan! Černochová prozradila, jak přišla ke svému dítěti...

Když spíte s někým, koho neznáte, měly byste používat ochranu. Jinak byste mohly dopadnout stejně jako zpěvačka Tereza Černochová (31).

Tereza Černochová, která se spolu s Terezou Kerndlovou a Helenou Zeťovou proslavila jako zpěvačky nejlepší české dívčí kapely všech dob, uznávaných Black Milk, porodila před pár měsící dcerušku Lauru. Teď se konečně rozpovídala o otci, kterého dlouho tajila. I když, v podstatě ho tají dál...

"Otěhotněla jsem neplánovaně, navíc s člověkem, který nebyl mým partnerem," prozradila v rozhovoru pro časopis Betynka a pokračovala s tím, že otec o dítě ani o Terezu nemá zájem. A ona ho nemíní prozradit. "Já o něm vlastně mluvit nemůžu, protože si to nepřeje a já to respektuju," vysvětlila zpěvačka.

Tereza však přece jen stále uchovává naději, že jednou bude mít úplnou a funkční rodinu. "Myslím, že mu není lhostejné, že má někde svého potomka, ale je z toho překvapený a nemůže si na tu situaci zvyknout," řekla zpěvačka, která pro bulvár odmítla narození komentovat, v ženském časopise.
 

Autor: pul

Diskuze