Kamila Nývltová - 3
Zdroj: Profimedia
A který bude mužem roku?

NEJDE JEN O KLOBÁSY: Kamila Nývltová prozradila, na čem jí u chlapa nejvíce záleží!

31. 5. 2016

Představení finálové dvanáctky nejkrásnějších mužů Česka si nenechala ujít ani Kamila Nývltová (26). Prozradila, jestli už má nějakého favorita, nebo se otáčí spíše za jinými typy mužů!

15 fotek
"Jsou to bezesporu krasavci, mají vymakaná těla a moc to všem sluší. Zatím ale nevím, jestli bych mezi nimi našla muže snů, protože jsem si je nestihla pořádně prohlédnout," smála se muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová s tím, že počká na přehlídku spodního prádla. Líbí se jí totiž spíše pořádní muži, ne žádná "tintítka."

A jak by měl takový snový muž vypadat? "Já nedávám na první pohled. Důležité jsou pro mě jiné věci. Může to být nejkrásnější muž na světě, ale to není všechno," uvědomuje si usměvavá Kamila.

To moderátorka Zuzana Bubílková (64) má jasno: "V každém z nich něco je, ale co se týká toho bachaře - doufám, že nepracuje v ženské věznici. Myslím, že by se ženy nechávaly zavírat dobrovolně," vtipkovala na adresu jednoho z finalistů, který pracuje jako dozorce ve vězení. Zda v nějakém vidí muže snů odpověděla stejně pohotově: "Mohla bych si tu vybrat možná syna k adopci."

Na představení finalistů se mimo jiné objevila i Kateřina Kornová (47), která akci odmoderovala a opravdu jí to šlušelo!
A který z mužů bude vítězem? To se dozvíme už 26. srpna v Náchodě.

Autor: sko

Diskuze