Plyšový medvěd - 1
Zdroj: Twitter
Jako modelka

Tisíce lidí vyděsil inzerát na tohoto plyšového medvěda: Až ho uvidíte, pochopíte! FOTO

Plyšoví medvídci bývají obvykle roztomilí. Tenhle kromě toho, že byl hodně velký, měl ještě jenu zvláštní přednost! Mnoho lidí na inzerátu vyděsil. Ve skutečnosti to však bylo ještě horší...

6 fotek
Na Amazonu se objevila nabídka velkého bílého plyšového medvěda v přepočtu za 2500 korun. Někteří lidé si ho objednali, a tak měli možnost ostatní včas varovat. Na první pohled obyčejný, jen trochu větší plyšák, trpěl zvláštním, až děsivým, handicapem. Má příliš dlouhé nohy!

Oproti zbytku jsou nohy roztomilého médi opravdu nepřirozeně dlouhé. A to se zákazníkům rozhodně nelíbí! Někteří lidé v komentářích psali, že když jim medvěd dorazil, neudrželi smích, další ale byli délkou nohou pohoršeni až zděšeni.

Medvěd má bezmála dva metry, a tak není snadné ho někam uskladnit. Každopádně pokud byste na něj náhodou na internetu narazili, není asi dobrý nápad přemýšlet nad ním jako nad vhodným dárkem pod stromeček pro své milované ratolesti. Pokud jim ovšem nechcete způsobit noční můry, případně zajistit, že si nebudou mít v postýlce kam lehnout, protože všehno místo zabere roztomilý méďa a jeho skromné nožičky.

Autor: bin

Diskuze