Charles Dion McDowell - 1
Zdroj: facebook.com
Smutné

Spousta lidí na internetu se vysmívá FOTCE zločince! Jeho hendikep ale není vůbec vtipný

Lidé se na internetu baví nad fotografií zločince z Floridy. Jejich výsměch je však velmi nepřiměřený. Trpí totiž vzácnou anomálií.

Na sociálních sítích koluje fotografie zločince, nad kterou se mnozí lidé velmi baví. Za čtyři dny byla doslova zasypaná tisíci komentáři. Muž na snímku má totiž výraznou anomálii krku, z níž si lidé dělají legraci. Jejich chování je však velmi nepřiměřené. Našli se i lidé, kteří hrubá slova ostatních odsoudili. Jde totiž o nezáviděníhodnou chorobu.

Zločinek na obrázku je z Floridy. Lidé, kteří se nad jeho fotkou baví, si vůbec neuvědomují, že tím ubližují nejen muži na obrázku, ale i dalším lidem, kteří žijí s nějakou fyzickou odlišností. "Jde o vrozenou deformaci krku nazývanou pterygium colli," vysvětluje lékař. Toto onemocnění způsobuje mužský Turnerův syndrom. Onemocnění je výsledkem genových mutací během prenatálního vývoje plodu.

"Tento muž je zločinec a zaslouží si trest, ale ne posměšky za svůj jeho vzhled. Ty ho určitě provázejí celý život a možná ho dohnaly až k tomu, že skončil ve vězení," upozornila uživatele, kteří s emu smějí, pachatelova matka. "Možná zločin spáchal proto, že byl vždy odstrkován. Možná je jeho zločin výsledkem frustrace a křivdy, se kterou zápasil v každodenním životě," dodala.

Autor: mk

Diskuze