Paráda!

The Voice Česko Slovensko: Vojtěch Dyk zpívá hit skupiny Kabát, Pepa Vojtek zase Tepláky! VIDEO

Vysokoškolská studentka Maddie, která bydlí na internátním bytě v Severní Karolině, slyšela zvuky ze skříně. Myslela si, že má doma ducha. Bez vysvětlení jí mizely věci a v koupelně se na dlaždičkách objevovaly otisky rukou.

"Slyšela jsem zvuky ze šatníku, tak jsem se zeptala, kdo tam je. Neznámý hlas mi odpověděl, že se jmenuje Drew", vypráví dívka. Podle webu People je Drew 30letý Andrew Clyde Swofford, který čelí několika obviněním.

Meddy se po zjištění, že je v jejím šatníku muž, neodvážila otevřít dveře. Nejprve mu položila otázku, zda jí chce ublížit. Když Drew odpověděl, že ne, dveře otevřela. Když ho uviděla, byla v šoku. Měl na sobě totiž její oblečení, ponožky i boty. Rozhodla se zachovat chladnou hlavu a začala se muže ptát, kdo je a co tam dělá.

Celý čas nenápadně psala svému příteli o tom, co se děje. "Nasadil si můj klobouk a šel se podívat do zrcadla. Pak mi řekl, že jsem pěkná, a chtěl mě obejmout," prozradila studentka. Později dostala strach. Do bytu už se nechce vrátit, když zjistila, že Swofford čelí celkem 14 obviněním z páchání trestného činu. Mezi nimi jsou krádeže, vloupání či odcizení identity.

Autor: mk

Diskuze