Dwayne Johnson
Prásk.tv

The Rock do toho praštil. Za svatbu utratil majlant

Dámy mají smůlu. Herec Dwayne Johnson přezdívaný The Rock (47) se v neděli oženil. Vzal si svoji dlouholetou přítelkyni Lauren Hashianovou (34). Obřad se odehrál na Havaji a nevěsta byla oděná ve skvostných krajkovaných šatech. Svalovce stály také pořádnou pálku.

Už bylo na čase. Dwayne Johnson je s Lauren Hashianovou už od roku 2007. Pár spolu vychovává dvě dcery – Jasmine (3) a Tianu (15 měsíců). Svatba měla proběhnout už v roce 2018, ale Lauren zrovna čekala Tianu, a tak se obřad odložil na neurčito.

Nyní si konečně hrdličky mohly říct ANO. Sedmačtyřicetiletý krasavec se novinkou pochlubil na svém Instagramu, kde jsou s manželkou vyfoceni před západem slunce. Na druhém snímku si pak lásku dokazují polibkem.

V obou případech si lze všimnout, jak nádherné šaty nevěsta má. Oblečená v krajkách při západu slunce jen zářila. Svatební róba, kterou měla na sobě, byla od návrhářky Miry Zwillingerové a stála v přepočtu 300 tisíc korun.

Dwayne Johnson měl pro změnu oblek od Ralpha Laurena. Pro Dwayna totiž peníze nejsou žádný problém. Nedávno byl časopisem Forbes vyhlášen nejlépe placeným hercem na světě. "Jeho majetek se odhaduje až na dvě miliardy korun," píše Daily Mail. 

Velkou zásluhu na tom má i jeho bývalá manželka a zároveň filmová producentka Dany Garcia, která je od roku 2008 jeho manažerkou a dohazuje mu zřejmě opravdu dobré zakázky. Naposledy jste herce mohli vidět v posledním dílu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

Svatba v kostele nebo na radnici: co je potřeba zařídit
Čeká vás svatba? Pozor na časté chyby při oblékání ženicha

Autor: Han

Diskuze