Jiří Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia / Prásk.tv
Držíme palce!

Těžké chvíle pro Jiřího Pomejeho! Na hlasivkách mu našli nové bulky

Filmový producent a herec Jiří Pomeje (52) si prošel těžkou životní zkouškou, když musel bojovat se zákeřnou rakovinou hrtanu. Jak na tom je teď a co prozradil o svém zdravotním stavu?

5 fotek
Jiří Pomeje poslední měsíce neřeší nic jiného než zákeřnou rakovinu hrtanu. Podstoupil dokonce 33 ozařování a vytrpěl si opravdu muka. Mimo jiné přišel o hlas a měl krk od ozařování celý krkavý. Hlas se mu sice vrátil, ale jen z pětatřiceti procent.

Nyní byl Jiří Pomeje na kontrole, kde mu strčili kameru do krku a herec se mohl dívat spolu s doktorem na obrazovku. „Viděl jsem, že ty rakovinové buňky, které byly bílé, vymizely. Hlasivka byla čistá. Objevily se tam ale takové malé bouličky. Co to je, může pan doktor zjistit asi tak za dva týdny. Až mi krk po ozařování úplně splaskne,“ řekl Blesku Pomeje.

Je možné, že zmíněné bouličky mohou být zbytkem rakovinových zárodků. „To se uvidí. Pokud tomu tak ale bude, čeká mě další ozařování,“ doplnil Pomeje. Může to být ale ještě horší a bouličky mohou být i známkou toho, že se rakovina vrací. V tom případě by herec musel na chemoterapie a hlas by pravděpodobně ztratil už napořád. Držíme palce, ať vše dobře dopadne!

Autor: niž

Diskuze