Sarah Foster
Zdroj: YouTube.com
Neuvěřitelný příběh

Této ženě zachránila život kyprá postava! Zafungovala jako airbag

Je matkou dvou dětí a po porodu už neshodila. Patří mezi baculky a má poprsí velikosti 10. Právě to jí podle lékařů zachránila při autohavárii život.

Sarah Foster je osmadvacet let a má dvě děti. Před pár týdny přehlédla na procházce auto a vešla mu přímo pod kola. Vůz v momentě srážky jel téměř 130 kilometrů v hodině! Ten náraz se nedal přežít, jakoby vás sundalo auto na dálnici.

Sarah se odrazila od minicooperu a odlétla stranou. Setkala se s automobilem takzvaně tváří v tvář. Náraz šel přímo do jejich mohutných prsou a po letu vzduchem, při kterém se její tělo otočilo, na ně opět dopadla. Výsledek!? Kromě modřin a odřenin byla zcela nezraněna!

"Doktoři a policisté mi říkají, že jsem letěla jako balon," popisovala pro deník Daily Mail. "Sice jsem měla velké bolesti, ale nic v těle se nezlomilo. Doktor v nemocnici mi řekl, že bez svých obřích prsou bych byla mrtvá."

Jaká je dnes situace? Obě děti mají dál svou maminku a Sarah, která plánovala, že si nechá prsa zmenšit, nic na svém těle měnit nebude. Otázkou ale je, zda-li jí obezita, která ji pro tentokrát zachránila život, za pár let nezabije...

 

Autor: pul

Diskuze