Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova / Instagram
Hvězdné kolo

TĚŠTE SE! Co budou zpívat hvězdy Tvoje tvář má známý hlas? ZAZNÍ TYTO HITY!

Každou sobotu můžete sledovat zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas, kde se české celebrity mění ve světové hvězdy. Už víme, koho ztvární v šestém kole. Ale jaké písně od nich uslyšíme?

Iva Pazderková - Try od Pink

Skladba Try se stala rádiovým hitem a zpěvačka k ní natočila úžasný taneční videoklip. Pokud se Iva bude držet stejné choreografie, tak bude mít pořádný zápřah.

David Kraus - Imagine od Johna Lennona

Nádherná klasika s velkým posláním. Davidovi by mohlo tentokrát vyhovovat, že se může zaměřit na zpívání, a neřádit na pódiu jako tanečník. Téhle skladbě by mohl dát přesně tu hloubku a emoce, které potřebuje.

Anna Fialová - I Will Always Love You od Whitney Houston

Legendární píseň k filmu Osobní strážce, a také jeden z nejnáročnějších světových hitů. Uzpívat tuhle píseň bude velká výzva.

Petr Rychlý - Pohoda od Kabátů

Konečně zas uvidíme vystoupení oblíbeného baviče v duchu české hudby. Neprofláklejší rockovou pecku si určitě zazpívá s chutí, už je proto, že je to český song. Hlavně, aby to mělo ten správný říz! Prostě na pohodu.

Adam Mišík - Mambo No. 5 od Lou Begy

Rádiový hit, který zná snad každý. Adam se může vyžít v latinskoamerických rytmech, a rozjet to ve velkém stylu. Čím překvapí?

Ivana Chýlková - A Little Party Never Killed Nobody od Fergie

Tentokrát to může herečka pořádně rozjet, protože Fergie je nejen skvělá zpěvačka, ale i tanečnice. Zatím měla Ivana vystoupení zaměřené spíše na zpěv, kde skvěle prodala svůj herecký talent. Ale teď to nebude o silných emocích, ale spíše o pořádné show.

Hana Holišová - U Can´t Touch This od MC Hammera

Nepochybně neslavnější hit amerického rappera. Žádná extravagantní show, pekelná choreografie nebo pěvecké árie. Tenhle song je spíše o tom nabudit příjemnou náladu, pohodu, a užít si to.

Petr Vondráček - Karma Chameleon od Boy George

Slavný hit charakteristický svými country prvky. Tady to bude spíše o té vizuální proměně ve zpěváka Culture Club, který je hodně typický extravagancí nejen v líčení, ale i oblékání.

Šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat už v sobotu ve 20.20 hodin an TV Nova!

Anketa

Na kterou proměnu se těšíte nejvíce?

Hlasovalo 2927 lidí.

 

Autor: lor

Diskuze