Překřížené ruce
Zdroj: Profimedia
Překřížení rukou

Test osobnosti: Věděli jste, že to, jak křížíte ruce, prozradí jaký jste člověk?

Pokud jste si dosud mysleli, že zvednutí rukou nad hlavu je pouze protáhnutí, pletete se. Lidé se dělí na určité skupiny - podle typu překřížení vlastních rukou.

Levá ruka je více nahoře:
Důvěřuj, ale prověřuj - přesně takové pořekadlo sedí na tuto skupinu. Vaše intuice vás téměř nikdy nezklame a ve většině případech je vám velkým "pomocníkem". Dokážete odhadnout lidi na první dobrou. Poznáte, koho si můžete připustit k tělu a koho naopak raději ne. Spoustu lidí by vám mohlo vaše přesvědčení závidět.

Vztah:
Žijete v symbióze, ve které jste spokojeni vy i váš partner. Dokážete na sebe přitáhnout pozornost lidí, díky vaší vnitří pohodě.

Pravá ruka je více nahoře:
Jste velký racionalista. Pokud nemáte situaci dostatečně logicky promyšlenou, do ničeho se po hlavě nepouštíte. Nenecháte se nikdy strhnout svými pocity, dokud vám to rozum nedovolí. Jste velmi "operativní" a dokážete si i během chvíle vymyslet dokonalou lež. Abychom vám však nekřivdili, váš humor je naprosto perfektní!

Vztah:
V partnerském životě hledáte většinou intelektuála a dokážete si jít tvrdě za svým.

Obě ruce jsou ve stejné poloze a obě zápěstí jsou vidět:
Pro mnoho lidí jste velká autorita. Vyzařuje z vás sebevědomá osobnost, která hledá za každé situace nejsprávnější řešení. Čestné chování, laskavost a upřímnost vám rozhodně nejsou cizí. Díky vašim vlastnostem se na vás lidé obracejí téměř za každé situace.

Vztah:
Umíte si jednoduše vybrat! Stýkate se především s lidmi, kterým na vás opravdu záleží a díky tomu jednoduše "proplouváte" dlouhodobými vztahy.

Obě ruce jsou ve stejné poloze, ale zápěstí nejsou vidět:
S takovým typem se nesetkáváme často. Takové jednání se vyskytuje především u introvertů, kteří milují pokojný život. Často se věnujete charitě a zapomínáte na své vlastní štěstí. Nezapomeňte: nic se nemá přehánět!

Jak se z vás stal člověk, kterým jste?
Zjištění psychologů: Drastické hubnutí změní vaši osobnost

Autor: ad

Diskuze