Optický test - 1
Zdroj: Brightside.me
Jací jste?

TEST OSOBNOSTI odhalí vaše slabé stránky: Vidíte na obrázku slepici, nebo obličej?

A je to tady zase. Optické iluze, obrázky s dvojím významem. To lidi baví! Na internetu je spousta obrázkových testů, které se snaží odhalit skryté stránky osobnosti, stejně jako tento.

O co jde tentokrát? Podívejte se na obrázek a odpovězte, zda vidíte jako první tvář ženy, nebo slepici. Následně se dozvíte, co o vás vaše volba vypovídá.

Obličej ženy - Spatřili jste jako první obličej? To znamená, že přesně víte, co od života chcete. Vysněné povolání nebo plány do života jste měli už jako malí a jdete si za  tím. Celkem se vám to daří, ale měli byste myslet na to, že to nemusí být na pořád. Ne vždy jde vše podle plánu.

Slepice - Viděli jste jako první slepici? Pak to znamená, že jste velice opatrní při jednání s druhými lidmi. Než začnete hovořit, raději vždy vše promyslíte. Bojíte se, aby si o vás lidé nemysleli nic špatného. Neodkážete se kvůli tomu však pořádně uvolnit. Kvůli tomu si pak nedokážete pořádně užívat života. Zkuste někdy jednat spontánně a odmyslet si, co si o vás budou myslet druzí.

Autor: mk

Diskuze