Anatolij Ežkov - 1
Zdroj: Twitter
Rande v ruském stylu

Po rande se těšila na intimnosti v hotelovém pokoji. Místo toho ji 4 hodiny požíral kanibal! FOTO pro otrlé

Nejdřív to vypadalo jako klasické seznámení přes internet. Dva osamělí lidé si chvíli psali, později si domluvili rande a šli na romantickou večeři. To, co nastalo potom, ale spíše připomíná scénář z amerického hororu!

6 fotek
Seznámení přes internet může být opravdu životu nebezpečné! Své o tom ví i Ruská Irina Gončar (41). Na internetu se seznámila s jistým Anatolijem Ježkovem (45), který jí ihned naprosto učaroval. Několik dní si dopisovali a poté si domluvili schůzku. Známí Iriny jí radili, ať si první rande dají někde na veřejném místě (v kině nebo restaurací), žena byla však svým novým nápadníkem natolik okouzlená, že neuposlechla a souhlasila, že přijde ke svému vyvolenému na romantickou večeři domu.

Již před jejich schůzkou se objevily náznaky toho, že s tím mužen něco není úplně v pořádku. Pár dní před domluveným randem si pozměnil některé údaje na své stránce v sociálních sítích a jednu svou stránku dokonce odstranil. Irině to ale nepřišlo nějak závažné nebo zneklidňující – naopak, měla pocit, že její vyvolený je natolik jistý jejich láskou, že odstranil své stránky proto, že o ostatní ženy už nemá zájem. Neznepokojil ji ani fakt, že Anatolij žil v ubytovně.

Během romantické večeře byl Anatolij prý velice galantní, a tak Irina se rozhodla, že se s ním napije. Po tom, co si dali pár skleníček, se na ni muž nečekaně vrhnul. Nešlo mu však o lásku ani o sex, ale o její maso! Uhryzl jí nos, uši i kousky tváře. Poté začal ženu nelítostně dusit. Avšak právě kousance jí možná zachránily život – kvůli velkému množství krve, které jí teklo po tváři i krku,ji kanibal nedokázal pevně chytit a uškrtit se mu ji nepodařilo. A tak ji mlátil a požíral neskutečné čtyři hodiny. Sousedé z ubytovny byli zjevně zvyklí na ledacos, avšak zoufalé křiky a volání o pomoc jim přišlo opravdu podezřelé, a tak zavolali policii. Ta kanibala zastavila a zatkla.

Žena byla ve vážném stavu převezená do nemocnice a je možné, že se ze zranění nikdy úplně nezotaví. Policie zjsitila, že Ježkov zřejmě jednal pod vlivem návykových látek. Po prvotném prozkoumání ho ale propustili na kauci. Příbuzní a známí napadané Iriny Gončarové – ale i celé město – jsou v šoku z toho, že policie maniaka propustila. Místní úřady ale odmítly se k případu dál vyjadřovat.

Úskalí lásky přes internet
Seznamovat se na internetu - ano, či ne?

Autor: Iri

Diskuze