Karel Gott s manželkou Ivanou
Zdroj: Profimedia
Karel Gott bez přátel

Teror u Gottů? Mistrovi už se nikdo nedovolá. Všechny hovory přijímá Ivana a odřízla ho tak od nejbližších přátel

Manželka zpěváka Karla Gotta Ivana se v těchto dnech dostává do nemilosti českého národa. Je za vším starost o Mistrovo zdraví, nebo posedlost kontrolou manžela?

Spousta zpěvákových přátel se ptá, co se s Karlem děje? Podle oficiálních zpráv je na tom zpěvák zdravotně relativně dobře a jeho dlouhá rekonvalescence byla úspěšná. Česká ikona hudební scény bojovala s rakovinou mízních uzlin a byla to právě Ivana, která se pasovala do role Mistrovi pravé, dnes už i levé ruky.

Ke zpěvákovi Milanovi Drobnému (71), který se pokoušel Gottovi několikrát neúspěšně dovolat, se přidávají další slavné osobnosti a stěžují si na přístup Ivany. Zpěvákovy hovory přijímá výhradně ona, takže přátelé nemají šanci Karlovi vyjádřit soudržnost v nelehkém životním období. Neúspěšné pokusy o telefonické spojení s Mistrem zažili například zpěváci Karel Štědrý (79), Lucie Bílá (50), Hana Zagorová (69) a Jitka Zelenková (66).

„Neměli jsme s Haničkou dlouho na Karla nové telefonní číslo, všechno řešíme s jeho ženou,“ potvrdil Štefan Margita. Dokonce i zpěvačka Lucie Bílá se k situaci kolem Karla Gotta vyjádřila. „Ivana mě i další kolegy poprosila, abychom, pokud chceme s Karlem komunikovat, telefonovali jí. A já to dodržuji. Potřebuje klid na rekonvalescenci. Jsem pokorná a nijak ho neuháním,“ řekla Bílá.

Otazník visí i nad přítelem a řidičem zpěváka Oldou Havránkem (77). Zpěváková manželka údajně Havránka odřízla tak, jako ostatní dlouholeté kamarády. Zdá se, že pro Ivanu znamená svatební slib i svrchovanou moc nad mistrovými společenskými styky, rozhodnutími a myšlenkami. Nebo je jen starostlivou manželkou?

Autor: sim

Diskuze