Harry, Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
královská rodina

Termín Meghanina porodu byl prozrazen! Harry u něj ale nejspíš nebude

Od pátku fanoušci královské rodiny čekají, kdy už konečně Meghan porodí. Před jejich domem Frogmore Cottage se totiž objevila sanitka i vrtulník, a tak všichni předpokládají, že Meghan přivede na svět prvního potomka v těchto dnech. A blízký zdroj královské rodiny jejich teorii potvrdil. Uvedl, že termín Meghanina porodu připadá právě na neděli.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu loni v říjnu prozradili, že se jejich dítě narodí ke konci dubna. Jelikož do května zbývají už jen tři dny, jejich fanoušci čekají na to, že Meghan porodí každou chvílí. Podle zdroje královské rodiny by to mělo být už v neděli, informoval Mirror.

 

Na tento den prý připadá přesný termín porodu. Kensingtonský palác zatím tuto informaci nepotvrdil. Může se ale stát, že se příchod Meghanina miminka opozdí. Podle odborníků je u prvního potomka 15 % šance, že se narodí později.

 

Zdroj rodiny také uvedl, že se královský pár na své dítě moc těší a je úplně v klidu. Dokonce se princ Harry chystá zúčastnit v neděli Londýnského maratonu, kde by měl vítězům předat medaile. Pokud tedy Meghan začne rodit v neděli, je možné, že se Harry nestihne vrátit včas.

 

Partner u porodu – ano nebo ne: Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás?
Diana: Manžel u porodu? Rok poté nebyl schopen sexu

Autor: reg TN.cz

Diskuze