Teri Blitzen - 1
Zdroj: Instagram
Bez servítek

Teri Blitzen se ukázala v plavkách a šokovala fanoušky: Přišla o svoji největší chloubu? FOTO

Známá youtuberka to od fanoušků už nejednou schytala za svou postavu. Tentokrát ale místo nadávek o tloušťce přišel jiný, zvláštní poznatek o jejím těle!

6 fotek
Je léto a teplo, a tak se mnoho lidí i v řadách známých osobností vystavuje v plavkách vstříc slunečním paprskům s vidinou chladivého osvěžení v moři nebo bazénu. Stejně pohodovou atmosférou se chtěla pochlubit i krásná youtuberka Teri (dříve Blitzen), která si momentálně užívá prázdniny na řeckém ostrově Rhodos.

Když si proto Teri dala na sociální síť fotku, na které se vystavuje v bílo-černých bikinách slunci, přišel ze strany fanouška celkem nečekaný komentář. Tentokrát nikdo nepoznamenal, že Teri nějak přibrala. Naopak vyčnívající žebra a ploché bříško naznačují, že má tahle černovláska postavičku bez gramu tuku navíc. I tak se ale našel kritik.

Nejmenovaný jedinec pod příspěvkem napsal celkem nelichotivou řečnickou otázku: „Kde máš prsa?“ zněl ostrý komentář pod fotkou, na které sice youtuberka opravdu zdánlivě prsa nemá, ale jak každý ví, když si žena s přírodními ňadry lehne, gravitace udělá své. A tak se dotyčný s příliš pozitivními ohlasy na svůj komentář nesetkal. „Kde ty máš mozek?“ zněl na adresu nezdvořáka další komentář. A ostatní? ty naopak obdivovaly, jak to pohledné Teri naopak velmi sluší!

Autor: bin

Diskuze