Tereza Voříšková s přítele
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Tereza Voříšková měla tajnou svatbu! Příjmení bude mít velmi netradiční

Herečka Tereza Voříšková překvapila své fanoušky novou fotografií, kterou zveřejnila na sociální síti. Objevila se na ní ve svatebních šatech a oznámila, že se vdala. Svatba byla tajná a nikdo o ní dopředu nevěděl. Herečka si vzala svého partnera Matyáše Rambu. A také informovala o tom, že se odteď bude jmenovat Tereza Ramba.

Tereza Voříšková v posledních měsících prožívá opravdu krásné období. Nejdřív oznámila, že čeká se svým partnerem Matyášem Rambou miminko, a teď ukázala fotografii ze svatby. U ní napsala i krásný vzkaz.

 

"Chytneme se za ruce a procházíme naší rodinou, našimi kamarády, naší svobodou a všemi rituály. Vnímám každou vteřinu. Pošeptáš mi, co mi slibuješ a já to pošeptám tobě. Přijmu tě od boha, jako vzácný dar," napsala herečka v příspěvku.

 

6 fotek

 

Se svatbou jí pomáhala její sestra, která na poslední chvíli dodělávala svatební šaty. "Moje sestra na mě upravuje šaty, které mi ještě dneska v noci došívala. Kvůli tomu slunci v břiše, co má každou prohlídku nacpaný žaludeček a rychle se zvětšuje," doplnila herečka.

 

Po obřadu se pak novomanželé i jejich hosté přesunuli na hostinu. A tu si všichni podle vzkazu pořádně užili. "Holky brečí a kluci se opijí. Pak se opijí i holky. Babičky a dědové tančí a nikdo neodejde. Všechny objímám a všichni objímají mě," popsala Voříšková oslavu.

 

Herečka se rozhodla, že si nenechá své příjmení. Bude se tak jmenovat stejně jako její manžel. A bude to velmi neobvyklé příjmení, a to Tereza Ramba.

Autor: reg

Diskuze