Tereza Anna Mašková - 1
Zdroj: Instagram
Krásný pár

Tereza Mašková ze SuperStar ukázala přítele! S jakým sympaťákem teď chodí? FOTO

14. 5. 2018

Finalistka SuperStar Tereza Anna Mašková je už od začátku velmi výraznou postavou celé soutěže nejen kvůli svým růžovým vlasů. Kromě toho všechny odrovnala svým úžasným hlasem, a tak není divu, že se fanoušci začínají zajímat i o zpěvaččin soukromý život. S kým ho tahle kráska sdílí?

8 fotek
Tereza Mašková patří od nedělního večera do TOP 8 finalistů SuperStar. V prvním finálovém kolem předvedla naprosto ohromující výkon s písní Billie Jean od Michaela Jacksona a vysloužila si tak ovace ve stoje. Porotci Ben Cristovao a Matěj Ruppert byli z jejího výkonu tak odrovnaní, že prohlásili, že lepší cover jakékoli písně Michaela Jacksona v životě neslyšeli.

Tereza svou výstřední a sexy vizáží zároveň zaujala spoustu lidí už od samého počátku a je tak velkou adeptkou na výhru. Pokud by si ale někdo z mužských fanoušků na talentovanou Terezu s božským hlasem brousil zuby, má smůlu. Tahle kráska, je totiž šťastně zadaná!

Tereza na fotkách s přítelem působí opravdu zamilovaně, a tak se jí snad nestane to, co spoustu lidem, kteří vyhráli nějakou talentovou, pěveckou či jinou soutěž a podlehli kouzlu slávy. Takové páry totiž příval změn a nátlak médií nevydrží a často se dříve či později rozcházejí. Nejčastěji je tento jev ale viděn spíše u různých Miss, a tak budeme Terce držet palce, aby její kariéra i láska vzkvétaly ruku v ruce... A co vy, fandíte Tereze, nebo máte jiného favorita?

Anketa

Jste spokojeni s vítězkou SuperStar 2018 Terezou Maškovou?

Hlasovalo 209 lidí.

 

Autor: bin

Diskuze