Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova
Velká změna

Tereza Mašková ze SuperStar: Bez make-upu a s černými vlasy byste ji nepoznali! FOTO

18. 5. 2018

Tereza Mašková ze SuperStar nebyla vždy tak výrazná: Bez make-upu a s černými vlasy byste ji nepoznali! FOTO

7 fotek
Tereza Mašková patří od nedělního večera do TOP 8 finalistů SuperStar. V prvním finálovém kolem předvedla naprosto ohromující výkon s písní Billie Jean od Michaela Jacksona a vysloužila si tak ovace ve stoje. Porotci Ben Cristovao a Matěj Ruppert byli z jejího výkonu doslova odrovnaní. Prohlásili, že lepší cover jakékoli písně Michaela Jacksona v životě neslyšeli.

Šikovná zpěvačka, která se do povědomí diváků dostala nejen díky hlasu, ale i kvůli nepřehlédnutelné barvě svých vlasů, nebyla vždy tak výrazná. Ještě na fotkách z ledna, které uveřejnila na svém Instagramu, má černé vlasy. A ani s make-upem to dříve moc nepřeháněla.

Díky nynějšímu výraznějšímu vzhledu si ji ale diváci SuperStar mnohem lépe pamatují, a to už od chvíle, co se objevila v prvním díle letošního ročníku. Kdyby si nechala původní tmavou barvu vlasů, mezi ostatními dívkami ze SuperStar by se snadno ztratila. Svou přízeň si získala i u mnoha známých osobností. Její fanynkou je například i modelka Simona Krainová (45), která na sociální síti dokonce sdílela její nedělní vystoupení.

Autor: mk

Diskuze