Zdroj: TV Nova
Má z něj radost

Tereza Mašková si nechala udělat tetování. Jeho motiv má speciální význam!

12. 1. 2019

Zpěvačka Tereza Mašková (22) si na konci roku nechala udělat nové tetování. Se sestrou mají úplně stejné, každá jen na jiném místě. Má pro ně speciální význam.

9 fotek
Vítězka SuperStar a hvězda Tvojí tváře Tereza Mašková si nedávno nechala udělat tetování a má z něj velkou radost. "Byli tři dny před Silvestrem, když jsme si daly se sestrou obě vytetovat stejný motiv - baletku, kterou na provazech drží ptáčci. Jediné, v čem se naše kérky liší, je že já ji mám na předloktí a sestra na kotníku. A smysl toho motivu je, že nás pořád někdo táhne dál, abychom neusnuly na vavřínech," prozradila Mašková v rozhovoru pro slovenský server Topky.sk. S novým tetováním se však ještě ne žádné fotografii nepochlubila.

"Jinak mám obecně raději jemná tetování, nic šíleného, jen jemné čárky a podobně," dodala oblíbená zpěvačka, která se v posledních dnech těší z úspěchu svého klipu New Me. Ten totiž po měsíci od vydání dosáhl na YouTube jednoho milionu zhlédnutí.

Zpěvačka, která je známá extravagantní barvou vlasů, také prozradila, jaké další odstíny už za svůj život vyzkoušela. „Byla jsem zrzka, měla jsem vlasy křiklavě červené, vínové i blond. Největší úlet byla černá, tehdy jsem byla jako moře. Jak se však znám, v tomto směru mě nic nezastaví. Časem určitě něco vymyslím. Zkusila bych například i takové dredy, ty se mi osobně vždy velmi líbily,“ prozradila. Tak uvidíme, čeho se u Terezy v budoucnu ještě dočkáme.

Největší klišé mezi tetováním: Těmto symbolům se raději vyhněte!
ZPOVĚĎ ČTENÁŘEK: Mladé, krásné a potetované: Co je k tomu vede?

 

Autor: mk

Diskuze