Tereza Kerndlová
Zdroj: facebook.com
No teda!

Tereza Kerndlová kdysi: Takto se tiskla ke slavné lesbičce

Zpěvačka Tereza Kerndlová (27) se na Facebooku pochlubila snímkem, na němž se tiskne k někdejší nejslavnějsí lesbičce světa Julie Volkovově (28) ze skupiny Tatu. Slušelo jim to, že?

6 fotek

Dvě popové princezny se sešly a takto to dopadlo. A zatímco Tereza se na hudebním poli udržela, o Julii už není ani slyšet.

Tatu bylo ruské popové duo, které tvořily členky Lena Katina a Julia Volkovová. Vystupovaly od roku 1999 až do roku 2011. Původní koncept Tatu byl vytvořen bývalým dětským psychologem a pracovníkem marketingu Ivanem Šapovalovem, který se stal hudebním producentem. Katinová a Volkovová se navzájem znaly již před startem Tatu, protože obě zpívaly v populárním dětském sboru Něposedy.

Několik videoklipů dua bylo zakázáno, například videoklip ke skladbě „Prostye Dvizheniya (Prosté pohyby)“ ukazuje, jak jsou běžnou součástí našeho života jednoduché pohyby jako pití vody, čtení knihy (což předvádí Lena) nebo masturbace (což znázorňuje Julia). Problémy měl i videoklip k písni Ya Soshla S Uma (stejný i pro anglickou verzi All the Things She Said), který zobrazoval dívky za plotem, jak se trápí, prosí rodiče za odpuštění a vášnivě se líbají, zatímco na druhé straně plotu stojí lidé, kteří se na ně dívají s nelibostí.

Texty a videoklipy jejich skladeb i další chování naznačovalo, že obě dívky mají spolu lesbický vztah. Teprve koncem roku 2003 toto vyvrátily s tím, že to byl marketingový trik producenta Šapovalova.

Autor: mivr

Diskuze