Tereza Bebarová
Zdroj: archiv Terezy Bebarové
Nova expres Jupí!

Tereza Bebarová se po mateřské vrací do Ulice. Na co se můžete těšit?

Už zítra se diváci nejsledovanějšího denního seriálu Ulice mohou těšit na návrat postavy Světlany Nyklové v podání herečky Terezy Bebarové (38). Co diváky čeká?

Světlana po dobu Tereziny mateřské pobývala v rodném Rusku s přítelem Pavlem Millerem, kterého hraje Jan Teplý ml., a nyní se z velkého světa vrací. A jak se podle její představitelky postava Světlany Nyklové změnila?

„V Rusku se pohybovala v jiné společnosti, jinak se oblékala a vydělávala víc peněz. To vše ji poznamenalo, ale v jádru zůstává taková, jakou ji mají diváci rádi. A češtinu naštěstí nezapomněla, i když ruský přízvuk bude o něco silnější," prozradila Tereza.

Tereza Bebarová si s dcerou Klaudií užívala celý rok natáčecího volna, teď se ale vrací před kamery: "Do Ulice se vracím moc ráda, protože tam je pořád stejně skvělá atmosféra, jako když jsem se s ní loučila. Těší mě, že se opět setkávám s Vaškem Svobodou, Jarkou Obermaierovou a dalšími kolegy. Navíc mi všichni ve štábu vycházejí vstříc a přizpůsobují mi natáčení, za což jsem jim vděčná,“ přiznala herečka.

A jak se jí daří skloubit práci s mateřstvím? „Když se člověk naučí dobře organizovat čas a má dobré zázemí, není to problém. Já mám naštěstí obojí, takže to zvládám dobře. Když natáčím, Klaudii hlídá chůva. Navíc partner pracuje z domova, tak také pomůže, když je potřeba. Myslím, že je zdravé občas vyměnit domácnost za ateliér, o to raději se za Klaudinkou vracím domů a náš společný čas si užívám mnohem intenzivněji,“ prozradila spokojená maminka, která přiznává, že jí dcera Klaudie obrátila život naruby:

„Jako bezdětná jsem si myslela, že s dítětem přijdu o veškerý soukromý i pracovní život. Teď vím, že kromě spánku mi Klaudie nevzala vůbec nic, právě naopak. Mateřství je velký dar a já si ho užívám,“ dodala herečka, které se po narození dcery nabídky jen hrnou.

Také se pochlubila, že jí dcera dělá velkou radost: „Je šikovná, chodí, krásně mluví a asi bude i hudebně nadaná, je vidět, že má rytmus v těle,“ řekla na závěr pyšně Tereza.

Autor: mivr

Diskuze