Zdroj: TV Nova
Jde do tuhého

Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová v Ulici: Smrt kvůli kauze se školkou!

16. 3. 2018

Hodně nepříjemnou situaci má za sebou herečka Tereza Bebarová (42). Její postava starostky Světlany Nyklové totiž skončí za mřížemi. Starostčin profesní i osobní život tak dostane tvrdou ránu.

9 fotek
Policejní razie a šok! Takové chvíle dnes prožije Tereza Bebarová coby Světlana Nyklová v Ulici. Její spolupracovník Robert Bláha (Vuk Čelebić) na ni totiž ušil boudu. Lstí ji nechal podepsat nevýhodnou smlouvu, čímž Světlana radnici nevědomky připravila o statisíce. Dnes si na ni došlápne policie a následující dny a týdny pro ni budou vůbec nejtěžšími v jejím životě. „Čeká mě veliké drama, politické čachry, souboje, podrazy a otřesy,“ nastínila Tereza Bebarová. „Slovníkem dnešní mládeže to bude opravdu hustý,“ dodává.

Světlana je silná osobnost, v Ulici už prožila nejedno životní příkoří. Tohle už ale i na ni bude příliš. Jak by se ale s takovou situací poprala její představitelka Tereza Bebarová? „Dokážu si představit cokoliv. Tyhle omyly se stávají. Kvůli roli jsem studovala i nějaké podklady. Seznámila jsem se s příběhem političky, která to zažila a byla na sebevraždu. Je to opravdu vážná věc. Chápu, že to s psychikou docela zamává,“ uvažuje Tereza Bebarová.

Světlanino zatčení zasáhne i její kolegyni a kamarádku Denisu Mastnou (Stanislava Jachnická). „Můžu prozradit, že v souvislosti se Světlaniným zatčením se v Ulici dočkáme ještě několika lidských podrazů. Dojde to opravdu hodně daleko, stane se vážná věc, na jejímž konci bude úmrtí,“ prozradila Stanislava Jachnická.

Následující dny a týdny v Ulici tak přinesou nejednu dramatickou situaci. Dívejte se každý všední den v 18:25 na Nově.
Celý rozhovor s Terezou Bebarovou a Stanislavou Jachnickou uvidí diváci Volejte Novu tuto sobotu v 11:45 na Nově.

 

Autor: bin

Diskuze