Ulice - Tereza Bebarová
Zdroj: Archiv TV Nova
Šikovná holka

Tereza Bebarová alias starostka Světlana na policii: Dcera Klaudie ji zachránila

Herečka Tereza Bebarová (42) známá jako starostka Světlana Nyklová ze seriálu Ulice bude mít už brzy v této roli vážné problémy se zákony. S takovým menším problémem se setkala i ve skutečnosti, avšak její dcera Klaudie to hravě vyřešila.

6 fotek
Tereza Bebarová má život, který by jí mohla řada žen závidět. Už 25 let žije ve vztahu s partnerem Ivanem, který byl, a stále je, její první láskou. S ním má pětiletou dcerku Klaudii. S tou byla před časem bruslit a dopadlo to tak, že skončily na policejní stanici.

„Třeba jsme byly bruslit, a když jsme se vrátily k autu, měly jsme za stěračem pokutu. Přišla paní policistka a říká mi, že musím jít zaplatit ke kolegovi, ale že doufá, že dostaneme pokutu jen za 200 korun, když jsem ta paní starostka z Ulice. Jenže pan policista mě hned nepoznal, tak mi jeho kolegyně přispěchala na pomoc a říká: To je přece paní starostka! A on se rozzářil a povídá: No jó, už vím, já jsem si říkal, že jste mi nějak povědomá. A Klaudinka se na něj podívala a povídá: Jo, maminka je herečka, tak to má za 200! Takže pomáhá, když je potřeba,“ prozradila herečka Blesku veselou historku s dcerou.

Sama Tereza přiznává, že je Klaudie v pozitivním smyslu slova rázné dítě. Když se s partnerem tu a tam hádají, přijde a spory okamžitě utne. „Nedávno, například, jsme uklízeli v kuchyni a já se ptám Ivana, proč jsou mezi noži v šuplíku naházené vidličky? A dcera vylítla z pokojíčku a křičí na nás: Nehádejte se! Takže, jak asi pochopíte, u nás si moc s ostřejší výměnou názorů neškrtnem.“

Holčička má ve svém věku zkrátka jasné názory. Tereza i Ivan jsou vegetariáni. Klaudii ale k tomu, aby nejedla maso, doma nenutí. „Ve školce si jednou kousla do karbanátku a zbytek pak nosila celý den v kapse, aby se nám pak pochlubila, že už maso normálně jí. Tak jsem jí pak v restauraci nabídla karbanátek a ona mi na to odvětila: Blééé,“ popsala představitelka seriálové Světlany rozmluvy s dcerou.

V seriálu Ulice si Světlana zadělala na pořádný malér. Jak se bude kauza s nevydařeným projektem školky dále vyvíjet, sledujte každý všední den v 18,25 hodin na Nově!

Autor: bin

Diskuze