Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová - 1
Zdroj: Profimedia
Konečně něco řekla

Tenistka Šafářová poprvé promluvila o Plekancovi: Překvapivá slova!

Není to tak dlouho, co Tomáš Plekanec (35) nakonec přiznal čerstvý vztah s tenistkou Lucií Šafářovou (31). Teď se k celé věci konečně vyjádřila i ona.

9 fotek
V první polovině srpna překvapil hokejista Plekanec otevřeným vyjádřením, ve kterém oznámil ukončení manželství s Lucií Vondráčkovou (38). Spekulace o dlouhodobé krizi se tak potvrdily a ve vzduchu visela otázka, jestli je za koncem někdo třetí. Prásk jako první přišel s informací od neznámé fanynky, která na sociální síti napsala, že byla s Plekancem a s Šafářovou na dovolené.

Od té chvíle se pozornost upnula na úspěšnou českou tenistku a netrvalo dlouho a hokejista vztah přiznal. Ovšem i dál trval na tom, že za rozpadem manželství nikdo třetí nebyl. A podobně se nyní vyjádřila i samotná Šafářová. „Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy rodinu nerozvedla. To je všechno, co k tomu řeknu,“ řekla podle deníku Sport Šafářová, čímž chtěla dát jasně najevo, že s Plekancem započala vztah až ve chvíli, kdy bylo jasné, že s Vondráčkovou půjdou od sebe.

Ta teď měla utkání na US Open a zamilovaný Plekanec se na ni přijel podívat a podpořit ji. „Bylo příjemné, že se Tomáš zašel podívat. Vzhledem k celé situaci jsem nevěděla, jestli mi má jít fandit nebo ne,“ přiznala rozpaky tenistka a svými slovy konečně též potvrdila, že mezi ní a Tomášem vzniklo něco více, než jen čisté přátelství dvou vrcholových sportovců.
 

Autor: bin

Diskuze