Petra Kvitová - 1
Zdroj: facebook.com
To je síla!

FOTO: Petra Kvitová překvapila fanoušky! Měsíce bez pohybu si vybraly krutou daň

O Petře Kvitové (26) se v poslední době hlavně mluvilo v souvislosti s přepadením a poraněnou rukou. Tenistka proto musela postoupit operaci, po které nemohla několik měsíců hrát. Nedostatek pohybu se tak začal podepisovat na její dříve štíhlé postavě...

5 fotek
Petru Kvitovou před Vánocemi v jejím prostějovském bytě "navštívil" neznámý muž, ze kterého se záhy vyklubal nebezpečený násilník s nožem dožadující se peněz. Odvážná tenistka se rozhodla bránit, což mělo za následek trauma a ošklivé poranění ruky.

Bohužel pachatele se dodnes nepodařilo najít, a to ani když na něj byla vypsána tučná finanční odměna. Sympatická blondýnka musla podstoupit více jak čtyřhodinovou operaci, která naštěstí dopadla dobře. Musí mít však několik měsíců od tenisu a aktivního života pauzu. To se ale začalo nehezky podepisovat na její sportovní postavě.

Svým "novým" vzhledem šokovala tenistka na posledních fotkách na sociální síti. A i když neměla nikdy postavu modelky, nemožnost trénovat má za následek úbytek svalové hmoty, který se nehezky projevil na celkové image tenistky. Už teď je více než jasné, že návrat na kurty a na vysoké příčky v soutěžích bude náročný, a to nejen kvůli ruce. Doufejme, že Petra na sobě zapracuje po všech stránkách a bude opět královnou tenisových kurtů!

Změna účesu práskne, jaký máte vztah i sebevědomí
Patricie Solaříková: o erotických scénách, smůle v Ulici i změně image

Autor: ham

Diskuze