Dara Rolins a Dominika Cibulková - 1
Zdroj: Profimedia
Kdo se na to má dívat

Tenistka Cibulková poslala Daře Rolins překvapivý VZKAZ: Přestávám tě sledovat na Instagramu!

3. 4. 2018

Zpěvačka Dara Rolins (45) je na sociálních sítích velmi aktivní. I z toho důvodu má tolik sledujících. Jenže se najdou tací, dokonce mezi známými osobnostmi, kteří pomýšlí na to, že Daru přestanou sledovat. Proč?

10 fotek
Bude to týden, co Dara Rolins oznámila rozchodu s Rytmusem (41). Protože ale k němu došlo už před delší dobou, zpěvačka nejspíš příliš netruchlí a dál vesele zahrnuje svůj Instagram sexy fotkami. Tak, jak jsou zkrátka v jejím případě fanoušci zvyklí.

Jenže někdo už se na fotky, kde Dara neustále vystavuje své holé dokonalé křivky, nemůže skoro ani podívat. A tím někým je slovenská tenistka Dominika Cibulková (28), která by podle věku mohla být skoro Dařinou dcerou. „Definitivně dávám unfollow, takovou negativitu nepotřebuju, když se podívám na sebe do zrcadla a potom na TEBE TADY," napsala s nadsázkou ze svého těla pohoršená tenistka.

Holt srovnávat se s Darou, se nevyplácí. A to ani vrcholové sportovkyni. Dara má totiž dokonalé tělo, které získala díky dlouholeté dřině a odříkání si veškerého nezdravého jídla. Jednou se totiž nechala zpěvačka v jednom rozhovoru slyšet, že až skončí její kariéra, skončí s ním i její dieta a konečně se pořádně nají. Do té doby se fanoušci mohou kochat její luxusní postavičkou!
 

Autor: bin

Diskuze